29
11.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I tak oto baba starszej pani zgotowała ten los. .A tak na poważnie wystarczyło trochę pomyśleć i nie wyprzedać skoro się zaraz hamuje i skręca. ..
Anonimek1 (2019.07.11)

info

15  
  0
Bo skutery i rowery są traktowane jak zawalidrogi. Wszystkim się ku**a zawsze spieszy. Świadomość zniszczenia komuś życia nic dla nich nie znaczy skoro maksymalny mandat za takie potrącenie to 500zł
Romanoo (2019.07.11)
@Romanoo - jazda rowerem rozladowywuje korki
(2019.07.11)
W Polsce mandaty to kpina, nic nie odstraszy i nie zdyscyplinuje tego narodu tak jak to uczyniłyby wysokie kary finansowe. Za tego rodzaju przewinienie mandat powinien wynosić ok 4-5 tyś złotych.
MON (2019.07.11)

info

11  
  3
Te dwa wozy strażackie to chyba do blokowania ruchu tam przyjechały
Pistolet (2019.07.11)

info

6  
  1
Ja wokół widze malolatki
;-))))) (2019.07.11)

info

1  
  1
73 lata na skuterze A różaniec o do pierwszej ławki
(2019.07.11)

info

5  
  13
Ta 50 latka oglądała reklamę : wybierz swój cel.
złodziej (2019.07.11)

info

2  
  2
FR to byla Twoja babcia? wspolczuje. Mam nadzieje, ze wyjdzie z tego
(2019.07.11)
Moze w tesciowa trafila
Gosc (2019.07.11)

info

2  
  4