A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I tak oto baba starszej pani zgotowała ten los. .A tak na poważnie wystarczyło trochę pomyśleć i nie wyprzedać skoro się zaraz hamuje i skręca. ..
Bo skutery i rowery są traktowane jak zawalidrogi. Wszystkim się ku**a zawsze spieszy. Świadomość zniszczenia komuś życia nic dla nich nie znaczy skoro maksymalny mandat za takie potrącenie to 500zł
@Romanoo - jazda rowerem rozladowywuje korki
W Polsce mandaty to kpina, nic nie odstraszy i nie zdyscyplinuje tego narodu tak jak to uczyniłyby wysokie kary finansowe. Za tego rodzaju przewinienie mandat powinien wynosić ok 4-5 tyś złotych.
Te dwa wozy strażackie to chyba do blokowania ruchu tam przyjechały
Ja wokół widze malolatki
73 lata na skuterze
A różaniec o do pierwszej ławki
Ta 50 latka oglądała reklamę : wybierz swój cel.
FR to byla Twoja babcia? wspolczuje. Mam nadzieje, ze wyjdzie z tego
Moze w tesciowa trafila