UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może trzeba wystosować pismo do nowej pani minister MSWiA z zapytaniem, co dzieje się z Elbląską Policją? Może ona będzie coś na ten temat wiedzieć? Tyle się mówi o bezpieczeństwie obywateli, ale gdzie ono jest, bo na pewno nie na drogach?