UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może trzeba wystosować pismo do nowej pani minister MSWiA z zapytaniem, co dzieje się z Elbląską Policją? Może ona będzie coś na ten temat wiedzieć? Tyle się mówi o bezpieczeństwie obywateli, ale gdzie ono jest, bo na pewno nie na drogach?


Anuluj