UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem szczerze nie za ciekawie to wyglada ,gra slaba ataku praktycznie nie ma ,to chyba już czas aby skompletować skład i chłopaki zaczęli się zgrywać ,zeby nie bylo czasem powtorki z rozrywki z poprzedniego sezonu !

Pero

Anuluj