UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Orzis ,troch slabo sie interesujesz ,pozegnanie zawodnikow ktorzy odeszli bedzie na pierwszym meczu z Lechem

Kibic OE

Anuluj