UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Orzis ,troch slabo sie interesujesz ,pozegnanie zawodnikow ktorzy odeszli bedzie na pierwszym meczu z Lechem
Kibic OE
Orzis ,troch slabo sie interesujesz ,pozegnanie zawodnikow ktorzy odeszli bedzie na pierwszym meczu z Lechem
Kibic OE