UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Solidny bramkarz.mocna pewna obrona i na tym koniec dobrych wieści z OE. Linia pomocy nie istniej więc i atak rowniez. A jedyne na co można liczyć w tej sytuacji to stałe fragmenty gry I błędy przeciwnika.Mamy powtórkę z wiosny.i masę pytań.Jaki był cel grania z Grudziądzm i Toruniem zawodników zwolnionych z klubu(Szmydt Ressel)?Kieltyka I Korliniewski to jeszcze piłkarze OE czy już Huraganu Morąg? O ich nowych umowach nawet śladu..Od kiedy to Szuprytowski jest rzecznikiem klubu? Naprawde Czy Ci których testowala wczoraj OE to nasz max transferowy??Jeżeli tak to pora na ogłoszenie celów klubu na sezon 2020.UTRZYNANIE BĘDZIE SUKCESEM - Apropo gdzie jest sternik klubu? Na parafii. Na pielgrzymce czy w klasztorze na urlopie?Gdziekolwiek Jestes o wielebny gratuluję" klasy "w pożegnaniu Antona I Ressel.Dla mnie odejście Antona to koniec pewnej epoki. Pomagałem go sprowadzić do klubu i dziś wraz z jego żenujący pożegnaniem mówię pas. Można chłopa wygonic z Kwidzyna ale Kwidzyna z chłopa już nie.. Ps KolegaOrzo nie podszywaj się pod moja osobę. Raz ze gubi cie" znajomość" ortografii dwa że nie ładnie jest kłamać. A trzy jesteś zwykłym wazeliniarzem prałata a to ostatnia rzecz jaką można o mnie napisać .Pozdrawiam kibiców OE.

Orzis_Orzo

Anuluj