UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli rozumiem że ci testowani są lepsi od Ressela Kolosova czy Szmyta z którymi nie przedłużono umowy, czy też działamy tak, że zwalniamy a potem będziemy dopiero szukać następców?

Acides

Anuluj