UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli rozumiem że ci testowani są lepsi od Ressela Kolosova czy Szmyta z którymi nie przedłużono umowy, czy też działamy tak, że zwalniamy a potem będziemy dopiero szukać następców?
Acides
Czyli rozumiem że ci testowani są lepsi od Ressela Kolosova czy Szmyta z którymi nie przedłużono umowy, czy też działamy tak, że zwalniamy a potem będziemy dopiero szukać następców?
Acides