UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatni sezon byl ciezki a kolejny wyglada na tragiczny. Ciezko myslec ze OE doprowadzili do takiego stanu
Gty
Ostatni sezon byl ciezki a kolejny wyglada na tragiczny. Ciezko myslec ze OE doprowadzili do takiego stanu
Gty