Wybrany wątek opinii
Czyli rozumiem że ci testowani są lepsi od Ressela Kolosova czy Szmyta z którymi nie przedłużono umowy, czy też działamy tak, że zwalniamy a potem będziemy dopiero szukać następców?
Do moderacji
Odpowiedz
20
2
Się uczepiłes nazwisk. Oni i tak u tego trenera nie zagraliby.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2