Wybrany wątek opinii

Czyli rozumiem że ci testowani są lepsi od Ressela Kolosova czy Szmyta z którymi nie przedłużono umowy, czy też działamy tak, że zwalniamy a potem będziemy dopiero szukać następców?
Acides (2019.07.07)
Się uczepiłes nazwisk. Oni i tak u tego trenera nie zagraliby.
Stefan Batory (2019.07.07)
Powrót do komentarzy