Wybrany wątek opinii
To dożuć jeden z drugim kasy. 1 sparing a oni mobilizują się aby prezesa zwolnić. Podrzegacze z Krakusa.
Do moderacji
Odpowiedz
12
13
Pierwszy sparing?? Pierwszy w tym tygodniu w tym dniu czy od kiedy liczysz?? Bo chyba nie w tym okienku transferowym.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Po PIERWSZE jesteś Dzbanem.Z ortografii j. polskiego. Po DRUGIE jesteś trollem - nie znam Cie i nie wiem kim jesteś. Po TRZECIE od kiedy to kibice maja dorzucić się do prywatnego folwarku opata(bo tak dziś wygląda OE) ? Transparentnie klub powinien się rozliczyć z Yunior Pro. PPV. dotacji miejskich, składek rodziców Jak przeor powie gdzie znikają pieniądze w tym klubie i jakim cudem Huragan Morąg może zaproponować wyższe kontrakty niż OE sam kupię karnet na kolejny rok.. A tym czasem jemu i Tobie pokazuje środkowy palec. Bez odbioru
Do moderacji
Odpowiedz
15
1