42
01.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo ciekawy pomysl przywrocenie roli zeglugi srodladowej oby sie udalo. Ma tylko jedna watpliwosc po rewitalizacji dolnej Wisly po co barki mialyby plynac do Elblaga a nie od razu do Gdansk.Elblag musi znalezc inna droge moze przejac towary z Ukrainy np szersze tory doprowadzic do portu albo cos innego. Z Gdanskiem nie mamy szans.
gosc (2019.07.02)
To zaczyna się robić już ". .. Niekończąca się opowieść. .. " zaraz okaże się, że stan bezdomnych na Dworcu Centralnym w Wa-wa tez ma wpływ na rozwój portu w Elblągu?! Zadaje proste pytanie dlaczego nie zbudować portu morskiego w Elblągu oddział w Warszawie na Wiśle?! Kompromitacji końca nie widać i tylko Elbląga i jego mieszkańców żal! Z takim przewodniczącym PO i kandydatem do senatu sukcesu nam nie wróżę! Problem Elbląga to brak elit wykształconych, uczciwych, sprawiedliwych, doświadczonych ze zdolnościami do dialogu społecznego. .. .. Amen
Kat_Na_Idiotów (2019.07.02)
@gosc - Ta a program "Bałtycka Ukraina" pamiętasz wiesz jak się skończy ła i ile nas kosztowała ta zabawa?
Kat_Na_Idiotów (2019.07.02)
Zgadzam się z każdym zdaniem. A zwłaszcza z opisem Renu, gdzie nie tylko barki załadowane węglem płyną w obie strony jedna za drugą. Także barki wypełnione nowymi samochodami, kontenerami, barki wielkie, średnie, mniejsze. Jachty, statki wycieczkowe i inne. Wszystko to wygląda jak ruch na Piłsudskiego w godzinach szczytu. A na brzegach siedzą wędkarze i łowia ryby...
(2019.07.02)
Polskie rzeki pod względem żeglugowym "giną w oczach" z. .. braku wody. Ostatni news (nie fake niestety) Noteć już jest nieżeglowna, Narew(kiedyś letni rezerwuar wody środkowej Wisły) zagrożona pożarami wyschniętych traw i bagien. Na dziś pozostaje tylko ruch na poduszkowcach. .. spokojnych snów szanownemu audytorium od "rewitaliazacji Wisły"
suchydziadek (2019.07.02)

info

6  
  0
Jeżeli będzie przekop to zrewitalizowanie Wisły na potrzeby połączenia z portami trójmiejskimi jest zbędne, panie "dyrektorze" Arkadiusu. A tak na marginesie w Sopocie nie ma portu, więc używanie sformułowania porty trójmiejskie chyba pana z portu Elbląg troszeczkę ośmieszają, bo Trójmiasto to Gdańsk, Sopot i Gdynia. I taki człowiek pracuje w porcie za pieniądze elblążan?
kolo (2019.07.02)
@kolo - glupoty
(2019.07.02)
Przekop przekop brawo panie dyrektorze
(2019.07.02)

info

4  
  1
Wiem że do końca kadencji jakoś się przetrwa. Ale myślę że prezydent mojego miasta powinien zajmować się teraz głównie problemem oczyszczalni i ciepła. To dla miasta dwa najpilniejsze do rozwiązania problemy a nie rewitalizacja Wisły. O to niech martwią się instytucje i ludzie upoważnienie do tego przez rząd i ministerstwo.
(2019.07.02)

info

4  
  0
Jak to po co? Mogą płynąć z węglem drewnem, kruszywem budowlanym czy piaskiem.
(2019.07.02)