UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ciekawy pomysl przywrocenie roli zeglugi srodladowej oby sie udalo. Ma tylko jedna watpliwosc po rewitalizacji dolnej Wisly po co barki mialyby plynac do Elblaga a nie od razu do Gdansk.Elblag musi znalezc inna droge moze przejac towary z Ukrainy np szersze tory doprowadzic do portu albo cos innego. Z Gdanskiem nie mamy szans.
gosc