42
01.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A czego ci żal Elbląg na tym skorzysta, co ci przeszkadza? Niech budują, w końcu za utrzymanie toru wodnego i przekopu będzie odpowiadać państwo, a port się rozwinie.
(2019.07.02)
Kolo Trójmiasto to całość tych miast i może tak mówić Pan Arkadiusz, poza tym w Sopocie jest port jachtowy.
(2019.07.02)
Wisła nigdy nie będzie Renem i dardzo dobrze. Bo nie ma takiej potrzeby, ani uzasadnienia ekonomicznego. Regulacja rzeki, budowa tam i śluz, koniecznych do spowolnienia nurtu, utrzymania stanu zeglownosci pochłonęłaby miliardy. Nie wspominając o Naturze 2000.A swoją drogą, dlaczego nie wypowiedział się nikt w tym temacie. Bo jest jasnym, że na łachach wiślanych gniazduje tysiące ptaków zagrożonych wygineciem. Pan senator o tym wie, ale z przyzwyczajenia palecie byle pleść wszak wybory tuż, tuż.
(2019.07.02)
A może trzeba budować zbiorniki retencyjne i pogłębiać rowy melioracyjne, aby utrzymać wodę, bo susza nas zniszczy. Basen w ruinie w Kumieli wody tyle co kot napłakal, a my o Wiśle. ..
(2019.07.02)

info

5  
  1
Gdy tak patrze na tego lansera i karierowicza wcisłe to przychodzi mi na myśl cytat z Wyspiańskiego: Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś chamie czapke z piór, czapke wicher niesie róg huka po lesie ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur. 8 lat mozliwości do działania i jedynym dokonaniem było :likwidacja promu rzecznego na nogacie.
opus (2019.07.02)

info

5  
  1
Kat tak się skończyła bo PO nie zrobiła przekopu, to jak program miał dojść do skutku. Jego założeniem był przecież transport przez przekop.
(2019.07.02)
Precz z naturą 2000 to celowy zabieg UE, żeby oslabić polską gospodarkę na rzecz Niemiec.
(2019.07.02)
Precz z idiotami, którzy są bo są. Niestety.
(2019.07.02)

info

0  
  1
A na sali pełnej zainteresowanych gości nikogo znaczącego w temacie. .. .. dobre. ..
Prorok_Igor (2019.07.02)
@Prorok_Igor - Prorok_Igor. Problem w tym, że chyba nie masz pojęcia, kto jest postacią znaczącą w dziedzinie żeglugi śródlądowej. Podaję więc - za organizatorem - kilka nazwisk uczestników z tytułami naukowymi: prof. Babiński, prof. Majewski, dr Sowiński, dr Chocian, dr Królikowski, dra Jattman, dra Wrzosek. Nie sposób wymieniać tych, którzy instytucjonalnie zajmują się od lat drogami wodnymi i żeglugą. Nie pamiętam kiedy tak wiele osób znaczących w tej branży znalazło się jednocześnie w Elblągu.
wodnik (2019.07.02)