UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiem że do końca kadencji jakoś się przetrwa. Ale myślę że prezydent mojego miasta powinien zajmować się teraz głównie problemem oczyszczalni i ciepła. To dla miasta dwa najpilniejsze do rozwiązania problemy a nie rewitalizacja Wisły. O to niech martwią się instytucje i ludzie upoważnienie do tego przez rząd i ministerstwo.