UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To zaczyna się robić już ". .. Niekończąca się opowieść. .. " zaraz okaże się, że stan bezdomnych na Dworcu Centralnym w Wa-wa tez ma wpływ na rozwój portu w Elblągu?! Zadaje proste pytanie dlaczego nie zbudować portu morskiego w Elblągu oddział w Warszawie na Wiśle?! Kompromitacji końca nie widać i tylko Elbląga i jego mieszkańców żal! Z takim przewodniczącym PO i kandydatem do senatu sukcesu nam nie wróżę! Problem Elbląga to brak elit wykształconych, uczciwych, sprawiedliwych, doświadczonych ze zdolnościami do dialogu społecznego. .. .. Amen

Kat_Na_Idiotów