42
01.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rozwój Wisły jest tak samo potrzebny Elbląg owi jak rozwój kolei, dróg, firm, energetyki, melioracji, oczyszczalni itd. Dużo sympozjum można zrobić
(2019.07.01)

info

13  
  0
Na 15 Piotrek ??? W Elblągu ??? Czyżby jakieś wybory niedługo ?;-)
wolf (2019.07.01)

info

4  
  1
Dosc PO i tych chłopków z PSL bo i bez nich wiochą daje ! Dulkiewicz idzie przynajmniej z duchem czasu bo wzięła medialnego rzecznika bo to jej wizerunek i o to chodzi!
(2019.07.01)

info

6  
  4
Wow. .. .. nasz senator Juras Ś. ma na palcu lewej ręki zajefajny sygnecior, czyżby rodowy???? Jak ja jestem dumny z naszego senaciora, najprzystojniejszego i nieskazitelnie najlepiej ubranego (ach te marynary, głęboko schowane mankiety koszul tudzież odjazdowe pantofelki) elbląskiego działacza POKO!
pankracy,stróżtacy (2019.07.01)

info

8  
  1
@hamulcowy - A co na to Gienek?
góralniskopienny (2019.07.01)
Ja oczywiście popieram tą inicjatywę. A słyszałeś góral, że w Holandii mają nawet ok 90-100 metrowe barki do przewozu LNG?
Gienek (2019.07.01)
Jakiez dziwne pytanie w tytule.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.07.02)

info

1  
  1
bardzo zaniedbane są polskie szlaki wodne, wynika to z kultury społeczeństwa, im bardziej zacofane tym bardziej biedne i tak jest z Polakami, 3 rozbiory, zawiść i komuna. głupota jest zakorzeniona głęboko w umysłach, tu po prostu nic się nie da racjonalnego zaproponować, chyba że darmowa kasa, pseudo darmowa bo trzeba będzie ją oddać z odsetkami.
(2019.07.02)

info

1  
  4
Jak dlugo w Elblągu będzie trwała kampania buraczana????
(2019.07.02)

info

4  
  0
Niektórzy lepiej i bezpieczniej czują się otaczając się brzydotą i karykaturą bo wtedy mogą się wyróżniać natomiast w otoczeniu piękna i wysokiej kultury i inteligencji giną w cieniu, taki tu kult ciemnoty i brzydoty, wystarczy popatrzeć na polityków z Trojmiasta i innych rozwiniętych miast
(2019.07.02)

info

4  
  1