UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo ciekawy pomysl przywrocenie roli zeglugi srodladowej oby sie udalo. Ma tylko jedna watpliwosc po rewitalizacji dolnej Wisly po co barki mialyby plynac do Elblaga a nie od razu do Gdansk.Elblag musi znalezc inna droge moze przejac towary z Ukrainy np szersze tory doprowadzic do portu albo cos innego. Z Gdanskiem nie mamy szans.
gosc