Wybrany wątek opinii
Bardzo ciekawy pomysl przywrocenie roli zeglugi srodladowej oby sie udalo. Ma tylko jedna watpliwosc po rewitalizacji dolnej Wisly po co barki mialyby plynac do Elblaga a nie od razu do Gdansk.Elblag musi znalezc inna droge moze przejac towary z Ukrainy np szersze tory doprowadzic do portu albo cos innego. Z Gdanskiem nie mamy szans.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@gosc - Ta a program "Bałtycka Ukraina" pamiętasz wiesz jak się skończy ła i ile nas kosztowała ta zabawa?
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Jak to po co? Mogą płynąć z węglem drewnem, kruszywem budowlanym czy piaskiem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1