Wybrany wątek opinii

Bardzo ciekawy pomysl przywrocenie roli zeglugi srodladowej oby sie udalo. Ma tylko jedna watpliwosc po rewitalizacji dolnej Wisly po co barki mialyby plynac do Elblaga a nie od razu do Gdansk.Elblag musi znalezc inna droge moze przejac towary z Ukrainy np szersze tory doprowadzic do portu albo cos innego. Z Gdanskiem nie mamy szans.
gosc (2019.07.02)
@gosc - Ta a program "Bałtycka Ukraina" pamiętasz wiesz jak się skończy ła i ile nas kosztowała ta zabawa?
Kat_Na_Idiotów (2019.07.02)
Jak to po co? Mogą płynąć z węglem drewnem, kruszywem budowlanym czy piaskiem.
(2019.07.02)
Powrót do komentarzy