UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiem że do końca kadencji jakoś się przetrwa. Ale myślę że prezydent mojego miasta powinien zajmować się teraz głównie problemem oczyszczalni i ciepła. To dla miasta dwa najpilniejsze do rozwiązania problemy a nie rewitalizacja Wisły. O to niech martwią się instytucje i ludzie upoważnienie do tego przez rząd i ministerstwo.