UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli będzie przekop to zrewitalizowanie Wisły na potrzeby połączenia z portami trójmiejskimi jest zbędne, panie "dyrektorze" Arkadiusu. A tak na marginesie w Sopocie nie ma portu, więc używanie sformułowania porty trójmiejskie chyba pana z portu Elbląg troszeczkę ośmieszają, bo Trójmiasto to Gdańsk, Sopot i Gdynia. I taki człowiek pracuje w porcie za pieniądze elblążan?

kolo

Anuluj