Wybrany wątek opinii

@hamulcowy - Tu przecież nie chodzi o to co, kto, komu i za co. Tylko chyba żyjemy w tym samym państwie, a nie sekcie pisowsko, peowskiej?
troll2018 (2019.06.26)
Dokładnie w 1 państwie. A kto rozdziela środki z RPO i nimi zarządza Troll, bo o ile mnie pamięć nie myli to zarząd województwa? Jak partia ma większość w zarządzie województwa? Kto jest prezydentem Elbląga i z jakiej partii pochodzi czy nie z ramienia PSL? Jak zarząd województwa wydatkuje środki i na co je przeznacza to się zapytaj Troll Pana Kuchcinskiego, Sycza i Pana Protasa z PO i Pana Brzezina z PSL. Nasze województwo do tej pory jeszcze nie wykorzystało wszystkich środków dostępnych w ramach UE przyznanych w ramach RPO na lata 2014-2020. Tam są środki UE z EFRR i EFS No i masz odpowiedź Troll.
Zen (2019.06.26)
@Zen - no się zdziwisz, jak cie dopadnie program finansów państwa i nowe prawne regulacje. .. ..
(2019.06.26)
Powrót do komentarzy