UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla równowagi felieton powinien dostać też pan Kotliński, Malinowski i kilka innych osób, którym z obecnym Prezydentem nie po drodze. Nie zmieni to jednak wyniku wyborczego, pomimo sążnistych słów i intelektualnych rozterek ten facet z łatwością wygrał wybory i dlatego jest prezydentem. I może trzeba zacząć pisać i więcej wymagać od tych, którzy z nim przegrali. Bo na razie usiedli przy stoliku i grzecznie jedzą to co im prezydent nałożył do miseczek