UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To fakt wrobel wygral bo pisu tu nie chcą, ci co glosowali na niego nie z miłości i ze jest taki mądry tylko z konieczności choc chlop mysli ze jest fenomenem! Niestety jest tylko wasalem Olsztyna i Elblag nic z tego nie ma i bedzie coraz gorzej! Ma przy sobie zgraje nieudacznikow wyciagnietych z lamusa i zle się kojarzących !