UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uprzejmie proszę aby radni wybrani imponująco dużą ilością głosów 100 lub do 100 nie wypowiadali się w imieniu mieszkańców bo nie są ich przedstawicielami, niech kadzą KWW bo do tego służą i biorą pieniądze
Uprzejmie proszę aby radni wybrani imponująco dużą ilością głosów 100 lub do 100 nie wypowiadali się w imieniu mieszkańców bo nie są ich przedstawicielami, niech kadzą KWW bo do tego służą i biorą pieniądze