UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uprzejmie proszę aby radni wybrani imponująco dużą ilością głosów 100 lub do 100 nie wypowiadali się w imieniu mieszkańców bo nie są ich przedstawicielami, niech kadzą KWW bo do tego służą i biorą pieniądze


Anuluj