UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przestaje się juz dziwić dlaczego moje miasto rodzinne jest takie śmieszne i jednocześnie żałosne. Tutaj tak naprawdę nie ma ani PiSu ani PO ani innej alternatywy - są za to ciągle ci sami nieudacznicy nie dopuszczający nikogo do paśnika.