65
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A felietonistka pisze już z Andaluzji czy ze sztabu Biedronia?
(2019.06.26)

info

14  
  5
Szczurki Słupnika wychodzą z ukrycia. Terapię to wam zrobimy jak na jesień przegonimy.
(2019.06.26)
Dla kasy i stanowisk PO zrobi wszystko! A KWw to naprawdę szczyt hipokryzji i brak etyki! Kasa, sta owska to my celebryci z brakiem ogłady i kultury, ale jaki pan taki kram!
(2019.06.26)

info

10  
  2
A kto rządzi województwie Troll? Kto rozdziela fundusze na drogi, kolej zabytki i inne celebo o ile mnie pamięć nie myli to Pan Kuchciński z PO się tym zajmuje w województwie Pan Brzezin, Sycz a wczesniej Pan Protas.
Zen (2019.06.26)
@Maria Kasprzycka - Szanowna Pani nie między spółki bo to my mieszkańcy złożyliśmy się na te obrazy. .. .. szkoda tylko, że wówczas nikt nas nie pytał. .. .Ale może w innym temacie czy opłacało się utrzymywać pracownika sprzedającego bilety i jaki był koszt utrzymania jego oraz jaki był wpływ z biletów do muzeum?
Ciekawy (2019.06.26)
Dokładnie w 1 państwie. A kto rozdziela środki z RPO i nimi zarządza Troll, bo o ile mnie pamięć nie myli to zarząd województwa? Jak partia ma większość w zarządzie województwa? Kto jest prezydentem Elbląga i z jakiej partii pochodzi czy nie z ramienia PSL? Jak zarząd województwa wydatkuje środki i na co je przeznacza to się zapytaj Troll Pana Kuchcinskiego, Sycza i Pana Protasa z PO i Pana Brzezina z PSL. Nasze województwo do tej pory jeszcze nie wykorzystało wszystkich środków dostępnych w ramach UE przyznanych w ramach RPO na lata 2014-2020. Tam są środki UE z EFRR i EFS No i masz odpowiedź Troll.
Zen (2019.06.26)
Problem Elbląga oraz władzy samorządowej, a zwłaszcza poziom radnych to problem, że brak jest u nas autorytetów, ludzi doświadczonych, wykształconych oraz uczciwych i sprawiedliwych i wszędzie widoczna koteria oraz lenistwo i obojętność około 50 000 wyborców, którzy nie biorą udziału w wyborach samorządowych, a potem albo są obojętni albo zawsze "przeciw". .. .. prawda?
Prorok_Igor (2019.06.26)

info

8  
  1
No i bardzo dobrze, że jest obraz, muzeum się rozwija i jest co oglądać. Oby tak dalej.
(2019.06.26)
Ja tam byłem z moimi 5 kolegami i im się muzeum podobało. Super wygląda!
(2019.06.26)
Jezeli rozwija sie tak samo jak Elbląg to fakt wymagania elbląskich koneserów sztuki nie są zbyt wysublimowane
(2019.06.26)

info

9  
  0