UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przestaje się juz dziwić dlaczego moje miasto rodzinne jest takie śmieszne i jednocześnie żałosne. Tutaj tak naprawdę nie ma ani PiSu ani PO ani innej alternatywy - są za to ciągle ci sami nieudacznicy nie dopuszczający nikogo do paśnika.