UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Liściem - Wzruszajacy wywód, no popłakałem się (ze śmiechu), ale tak. .. .warto wierzyć. .. .wróci donaldinio to wam da


Anuluj