UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po czym twierdzisz,ze pracuja tam ludzie bez wyksztalcenia?Ty studencie pedagogiki,czy innego temu podobnego prestizowego kierunku pewnie nie wiedzialbys jak maszyne wlaczyc i gwozdzia przybic.

Fryc

Anuluj