UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PiS ogłosił podwyżkę płacy minimalnej. Cieszymy się! To potrzebny ruch w kraju, w którym można pracować i nadal być zagrożonym ubóstwem. Cały czas jednak na zasłużone podwyżki czeka budżetówka. To osoby wykonujące ważne społecznie zawody, które PiS traktuje jak wrogów. Od tych osób zależy m. in. nasze zdrowie i przyszłość społeczeństwa. Popieramy protest pracowników i pracownic administracji sądowej. Nie możemy na nich oszczędzać, nie możemy być państwem z kartonu.

RobertKoliński

Anuluj