UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W pełni popieram. Walczcie Koleżanki i Koledzy o Swoje. To co robią z Wami odnośnie wynagrodzeń jest nie do przyjęcia w dobie tak " świetnego stanu finansów " w Naszym Państwie. Osoby " z zewnątrz " uważają, że w Sądzie zarabia się dużo. Mają prawo, bo jeśli nasłuchają się w mediach, iż w sądach zarabia się 2500 bądź 3500 to i owszem. Tylko, że te media nie dodają, że jest to wynagrodzenie brutto i to z wysługą lat. Pozdrawiam Wszystkich pracowników Sądu Rejonowego oraz Okręgowego. Dziwi mnie jedynie brak na proteście pracowników okręgu????.
Byłydługoletnipracownik