UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zero przyzwoitości! Wy nie wiecie, co to prawdziwa praca choć codziennie robicie zakupy w hipermarketach. Niemcy nie mają ludzi do zbierania szparagów.


Anuluj