A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedy Bielany będą przyzwoicie skomunikowane? Przecież to jest najszybciej rozwijające się osiedle. Czy ktoś w końcu o tym pomyśli?!!!!
Rece opadaja, zaloze sie ze jestes leniem patentowanym, pesymista, ciezko z toba wytrzymac, masz wredny charakter, a z wygladu jestes zaplesialy?
Prezio chce znowu zrobic rondo bez poszerzania ulic. O ktorych mowi sie od dawna. Chce z nas zrobic maly 38tys kwidzyn. Gratuluje tym co na niego glosowali
Chcieliscie miec spiacego misia to macie. Mis budzi sie raz na kwartal i ma pomysl. Przysnilo mu sie rondko, bo jak bedzie kiedys tam jechal to nie chce mu sie czekac. A wiec zbudujmy prowizorke, jak w prowincjonalnych miasteczkach, rondko na miare elbląga. Celowo z malej litery, bo do takiej ligi jestesmy wpychani przez tego spiacego misia.
Wazelina nie poledwica.
Az sie prosi o druga nitke, tyle tam miejsca. Czy um pod kierwnictwem wrobla, nie potrafi myslec perspektywicznie?
Odpowiadam : Nie
To po co na niego glosowales? Czy to byl syndron sztokholmski, mniejsze zlo, czy po prostu cie zacmilo?
A Freta to chu...??? Bruk pamiętający chyba dalej jak Niemca!!!
Ale Freta tam nie
wypada zeby byl rowny asfalt. Tam dziury jak najbardziej pasuja. Nowy York, ma swoj Bronx, a my mamy zakanalem.