34
03.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedy Bielany będą przyzwoicie skomunikowane? Przecież to jest najszybciej rozwijające się osiedle. Czy ktoś w końcu o tym pomyśli?!!!!
Eg (2019.06.03)

info

6  
  0
Rece opadaja, zaloze sie ze jestes leniem patentowanym, pesymista, ciezko z toba wytrzymac, masz wredny charakter, a z wygladu jestes zaplesialy?
Kobietka (2019.06.03)
Prezio chce znowu zrobic rondo bez poszerzania ulic. O ktorych mowi sie od dawna. Chce z nas zrobic maly 38tys kwidzyn. Gratuluje tym co na niego glosowali
My mieszkancy (2019.06.03)

info

4  
  0
Chcieliscie miec spiacego misia to macie. Mis budzi sie raz na kwartal i ma pomysl. Przysnilo mu sie rondko, bo jak bedzie kiedys tam jechal to nie chce mu sie czekac. A wiec zbudujmy prowizorke, jak w prowincjonalnych miasteczkach, rondko na miare elbląga. Celowo z malej litery, bo do takiej ligi jestesmy wpychani przez tego spiacego misia.
Glosrozsadku1 (2019.06.03)

info

3  
  1
Wazelina nie poledwica.
(2019.06.03)
Az sie prosi o druga nitke, tyle tam miejsca. Czy um pod kierwnictwem wrobla, nie potrafi myslec perspektywicznie?
(2019.06.03)
Odpowiadam : Nie
(2019.06.03)
To po co na niego glosowales? Czy to byl syndron sztokholmski, mniejsze zlo, czy po prostu cie zacmilo?
(2019.06.03)
A Freta to chu...??? Bruk pamiętający chyba dalej jak Niemca!!!
ASF (2019.06.03)
Ale Freta tam nie wypada zeby byl rowny asfalt. Tam dziury jak najbardziej pasuja. Nowy York, ma swoj Bronx, a my mamy zakanalem.
(2019.06.03)