Wybrany wątek opinii

Brawo urzędnicy, brawo prezydent Nowak. Budować i jeszcze raz budować.
Polędwica (2019.06.03)
Ale co brawo? Przeciez tam az sie prosi o druga nitke z pasem rozrzielajacym na tramwaj. Nie mozna tak bezkrytyczniec walic wazeliny. Wywala pieniadze, a za kilka o lat zmowu brda wszystko rozwalac. Kom0letny brak myslenia strategicznego.
Realista1 (2019.06.03)
Wazelina nie poledwica.
(2019.06.03)
Powrót do komentarzy