Wybrany wątek opinii
Brawo urzędnicy, brawo prezydent Nowak. Budować i jeszcze raz budować.
Do moderacji
Odpowiedz
15
8
Ale co brawo? Przeciez tam az sie prosi o druga nitke z pasem rozrzielajacym na tramwaj. Nie mozna tak bezkrytyczniec walic wazeliny. Wywala pieniadze, a za kilka o lat zmowu brda wszystko rozwalac. Kom0letny brak myslenia strategicznego.
Do moderacji
Odpowiedz
26
0
Wazelina nie poledwica.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0