UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chcieliscie miec spiacego misia to macie. Mis budzi sie raz na kwartal i ma pomysl. Przysnilo mu sie rondko, bo jak bedzie kiedys tam jechal to nie chce mu sie czekac. A wiec zbudujmy prowizorke, jak w prowincjonalnych miasteczkach, rondko na miare elbląga. Celowo z malej litery, bo do takiej ligi jestesmy wpychani przez tego spiacego misia.

Glosrozsadku1

Anuluj