UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcieliscie miec spiacego misia to macie. Mis budzi sie raz na kwartal i ma pomysl. Przysnilo mu sie rondko, bo jak bedzie kiedys tam jechal to nie chce mu sie czekac. A wiec zbudujmy prowizorke, jak w prowincjonalnych miasteczkach, rondko na miare elbląga. Celowo z malej litery, bo do takiej ligi jestesmy wpychani przez tego spiacego misia.
Glosrozsadku1