UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezio chce znowu zrobic rondo bez poszerzania ulic. O ktorych mowi sie od dawna. Chce z nas zrobic maly 38tys kwidzyn. Gratuluje tym co na niego glosowali

My mieszkancy

Anuluj