A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Idac takim tokiem myslenia, to po co w ogole cos budowac w elblagu, robic dni miasta. Przeciez i tak sie wyludnia. Zgasic swiatli i zamknac drzwi?
Po co zyc jak i tak umrzesz?
starczy sygnalizacja świetlna a nie zaraz rondo, Po co rondo jak ludzie nie potrafią na nich się zachować. .. szczególnie starsza osoby, które już nie powinny jeździć bo w ogóle nie znają już przepisów.
Popieram powinna być druga jezdnia z torowiskiem pośrodku z przebiciem i połączeniem do torowiska w ciągu ul. Królewieckiej, która to ulica również powinna być dwujezdniowa z torowiskiem pośrodku. To dopiero jest rozwój, a nie prowizorki jak w małym miasteczku.
przez światła będa korki inteligencie
Właśnie tak. Podpisuje się oburacz1
Wyludnia?
To kto kupuje mieszkania w nowych blokach?
Tylko żeby nie zrobili takiego ronda jak niżej bo to jakieś nieporozumienie
I co będą też układać tory tramwajowe, bo bez nich to będzie patologia.
Elbląskie ulice to porażka. .. Jadąc z Bielan na Dworzec ulicami Fromborską, Królewiecką, Wspólną Sienkiewicza- Dopiero na Mickiewicza przy odrobinie szczęścia można wyprzedzić. .. .Wszędzie po drodze podwójna ciągła. .. Kto to planuje????