Wybrany wątek opinii
A Freta to chu...??? Bruk pamiętający chyba dalej jak Niemca!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Ale Freta tam nie
wypada zeby byl rowny asfalt. Tam dziury jak najbardziej pasuja. Nowy York, ma swoj Bronx, a my mamy zakanalem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0