Wybrany wątek opinii

A Freta to chu...??? Bruk pamiętający chyba dalej jak Niemca!!!
ASF (2019.06.03)
Ale Freta tam nie wypada zeby byl rowny asfalt. Tam dziury jak najbardziej pasuja. Nowy York, ma swoj Bronx, a my mamy zakanalem.
(2019.06.03)
Powrót do komentarzy