Wybrany wątek opinii
Fakt przydała by sie tam druga nitka z pasem rozdzielającym na tramwaj tylko po co i dla kogo jak miasto sie wyludnia Fabryk!
Do moderacji
Odpowiedz
2
14
Idac takim tokiem myslenia, to po co w ogole cos budowac w elblagu, robic dni miasta. Przeciez i tak sie wyludnia. Zgasic swiatli i zamknac drzwi?
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Po co zyc jak i tak umrzesz?
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Wyludnia?
To kto kupuje mieszkania w nowych blokach?
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Rece opadaja, zaloze sie ze jestes leniem patentowanym, pesymista, ciezko z toba wytrzymac, masz wredny charakter, a z wygladu jestes zaplesialy?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0