Wybrany wątek opinii

Fakt przydała by sie tam druga nitka z pasem rozdzielającym na tramwaj tylko po co i dla kogo jak miasto sie wyludnia Fabryk!
(2019.06.03)
Idac takim tokiem myslenia, to po co w ogole cos budowac w elblagu, robic dni miasta. Przeciez i tak sie wyludnia. Zgasic swiatli i zamknac drzwi?
Realista1 (2019.06.03)
Po co zyc jak i tak umrzesz?
(2019.06.03)
Wyludnia? To kto kupuje mieszkania w nowych blokach?
Mis (2019.06.03)
Rece opadaja, zaloze sie ze jestes leniem patentowanym, pesymista, ciezko z toba wytrzymac, masz wredny charakter, a z wygladu jestes zaplesialy?
Kobietka (2019.06.03)
Powrót do komentarzy