UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy Bielany będą przyzwoicie skomunikowane? Przecież to jest najszybciej rozwijające się osiedle. Czy ktoś w końcu o tym pomyśli?!!!!

Eg

Anuluj