UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy Bielany będą przyzwoicie skomunikowane? Przecież to jest najszybciej rozwijające się osiedle. Czy ktoś w końcu o tym pomyśli?!!!!
Eg
Kiedy Bielany będą przyzwoicie skomunikowane? Przecież to jest najszybciej rozwijające się osiedle. Czy ktoś w końcu o tym pomyśli?!!!!
Eg