Wybrany wątek opinii

Odpowiadam : Nie
(2019.06.03)
To po co na niego glosowales? Czy to byl syndron sztokholmski, mniejsze zlo, czy po prostu cie zacmilo?
(2019.06.03)
Powrót do komentarzy