Wybrany wątek opinii
Odpowiadam : Nie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To po co na niego glosowales? Czy to byl syndron sztokholmski, mniejsze zlo, czy po prostu cie zacmilo?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0