Wybrany wątek opinii
Ul. Krolewiecka od zakładu energa powinna już tu być przebudowana. Powinna być wybudowana druga nitnitka jezdni aż do ul. Fromborska. Należy wybudować torowisko w ciągu ul. Krolewiecka, fromborska w stronę nad jarem. Na ul. Fromborska krolewiecka należy wybudować rondo. Fromborska jest za ciasna poszerzyć i wybudować chodnik ,ścieżkę rowerowa by połączyć z ul . Krolewiecka.
Do moderacji
Odpowiedz
33
1
Właśnie tak. Podpisuje się oburacz1
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Lepiej ciasna niż za luźna.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0