Wybrany wątek opinii

Ul. Krolewiecka od zakładu energa powinna już tu być przebudowana. Powinna być wybudowana druga nitnitka jezdni aż do ul. Fromborska. Należy wybudować torowisko w ciągu ul. Krolewiecka, fromborska w stronę nad jarem. Na ul. Fromborska krolewiecka należy wybudować rondo. Fromborska jest za ciasna poszerzyć i wybudować chodnik ,ścieżkę rowerowa by połączyć z ul . Krolewiecka.
(2019.06.03)
Właśnie tak. Podpisuje się oburacz1
BEZ ŚCIEM proszę (2019.06.03)
Lepiej ciasna niż za luźna.
Ginekolog (2019.06.04)
Powrót do komentarzy