UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idac takim tokiem myslenia, to po co w ogole cos budowac w elblagu, robic dni miasta. Przeciez i tak sie wyludnia. Zgasic swiatli i zamknac drzwi?

Realista1

Anuluj