UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idac takim tokiem myslenia, to po co w ogole cos budowac w elblagu, robic dni miasta. Przeciez i tak sie wyludnia. Zgasic swiatli i zamknac drzwi?
Realista1
Idac takim tokiem myslenia, to po co w ogole cos budowac w elblagu, robic dni miasta. Przeciez i tak sie wyludnia. Zgasic swiatli i zamknac drzwi?
Realista1