UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląskie ulice to porażka. .. Jadąc z Bielan na Dworzec ulicami Fromborską, Królewiecką, Wspólną Sienkiewicza- Dopiero na Mickiewicza przy odrobinie szczęścia można wyprzedzić. .. .Wszędzie po drodze podwójna ciągła. .. Kto to planuje????
Elblagpieknemiasto