UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląskie ulice to porażka. .. Jadąc z Bielan na Dworzec ulicami Fromborską, Królewiecką, Wspólną Sienkiewicza- Dopiero na Mickiewicza przy odrobinie szczęścia można wyprzedzić. .. .Wszędzie po drodze podwójna ciągła. .. Kto to planuje????
Elblagpieknemiasto