UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląskie ulice to porażka. .. Jadąc z Bielan na Dworzec ulicami Fromborską, Królewiecką, Wspólną Sienkiewicza- Dopiero na Mickiewicza przy odrobinie szczęścia można wyprzedzić. .. .Wszędzie po drodze podwójna ciągła. .. Kto to planuje????

Elblagpieknemiasto

Anuluj