UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Popieram powinna być druga jezdnia z torowiskiem pośrodku z przebiciem i połączeniem do torowiska w ciągu ul. Królewieckiej, która to ulica również powinna być dwujezdniowa z torowiskiem pośrodku. To dopiero jest rozwój, a nie prowizorki jak w małym miasteczku.
elbong