UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram powinna być druga jezdnia z torowiskiem pośrodku z przebiciem i połączeniem do torowiska w ciągu ul. Królewieckiej, która to ulica również powinna być dwujezdniowa z torowiskiem pośrodku. To dopiero jest rozwój, a nie prowizorki jak w małym miasteczku.

elbong

Anuluj