UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram powinna być druga jezdnia z torowiskiem pośrodku z przebiciem i połączeniem do torowiska w ciągu ul. Królewieckiej, która to ulica również powinna być dwujezdniowa z torowiskiem pośrodku. To dopiero jest rozwój, a nie prowizorki jak w małym miasteczku.
elbong