14
31.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To nie miasto zdechło, to wy, panowie Gal i Gość jesteście zdychajacy z waszymi komentarzami. Nie ma imprez - źle, jest impreza - jeszcze gorzej. Szkoda tylko, że tacy nadają ton w tych komentarzach. Czytają je nie tylko mieszkańcy miasta, których zapewniam, że takie opinie są tu tylko marginesem, Elbląg sobie radzi.
BEZ ŚCIEM proszę (2019.06.01)
Impreza przyjemna, miło było spędzić ze znajomymi wolny czas i napić się piwa słuchając muzyki. Faktem niemniej jest, że pierwsze występy "wokalistów" wołały o pomstę do nieba, w duchu krzyczałem, aby ktoś zabrał im mikrofon. Muzyka - nawet fajna - nie zastąpi braku talentu wokalnego.
rthx (2019.06.01)

info

7  
  0
Co roku obiecywane jest powstanie w Elblagu prawdziwego Klubu Studenckiego. Pierw obiecywala to uczelnia widmo, czyli Jański w budynku Palacyku przy ulicy Stoczniowej. Może w tym roku uda się polaczyć sily trzech elblaskich uczelni, oraz Miasta i klub otworzy podwoje od pazdziernika 2019.
(2019.06.01)

info

0  
  1
Lecz sie chlopie na nogi bo na beret juz za pozno
Henry222 (2019.06.02)