A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To nie miasto zdechło, to wy, panowie Gal i Gość jesteście zdychajacy z waszymi komentarzami. Nie ma imprez - źle, jest impreza - jeszcze gorzej. Szkoda tylko, że tacy nadają ton w tych komentarzach. Czytają je nie tylko mieszkańcy miasta, których zapewniam, że takie opinie są tu tylko marginesem, Elbląg sobie radzi.
Impreza przyjemna, miło było spędzić ze znajomymi wolny czas i napić się piwa słuchając muzyki. Faktem niemniej jest, że pierwsze występy "wokalistów" wołały o pomstę do nieba, w duchu krzyczałem, aby ktoś zabrał im mikrofon. Muzyka - nawet fajna - nie zastąpi braku talentu wokalnego.
Co roku obiecywane jest powstanie w Elblagu prawdziwego Klubu Studenckiego. Pierw obiecywala to uczelnia widmo, czyli Jański w budynku Palacyku przy ulicy Stoczniowej.
Może w tym roku uda się polaczyć sily trzech elblaskich uczelni, oraz Miasta i klub otworzy podwoje od pazdziernika 2019.
Lecz sie chlopie na nogi bo na beret juz za pozno