Koncertowy koniec Turbinaliów

14
31.05.2019
Koncertowy koniec Turbinaliów
Koncerty zakończyły Turbinalia (fot. Michał Skroboszewski)
Blind Box, Sakin Ol, Disco SanFrancisco i na koniec gwiazda wieczoru – Mesajah z zespołem. Dziś (31 maja) na parkingu przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej cztery zespoły zagrały koncert kończący tegoroczne Turbinalia. Zobacz zdjęcia.
Przeglądem lokalnych zespołów muzycznych można nazwać dzisiejszy (31 maja) koncert na zakończenie Turbinaliów. Na scenie – w roli swoistego supportu gwiazdy wieczoru – wystąpiły „nasze” załogi grające różne gatunki muzyki. Na początek „Ślepe pudełko” - gdyż tak można przetłumaczyć nazwę elbląskiego zespołu Blind Box. Elblążanie zabrali nielicznie zgromadzoną publiczność w podróż po pop – punku. Co prawda, część publiczności uciekła sprzed sceny z powodu ulewy, ale najtrwalsi zostali.
   Po godzinie – zmiana klimatu na bardziej reggae. Chłopaków z Blind Box zastąpili inni elblążanie, a konkretnie Sakin Ol. Zespół zagrał utwory ze swojej najnowszej płyty pt. „Ultradźwięki”. Kolejna godzina i kolejna zmiana muzycznego klimatu – na scenę wkroczyli Disco SanFrancisco. To stosunkowo młody zespół, który dopiero rozpoczyna swój marsz ku sławie.
   Gwiazdą wieczoru był Mesajah z zespołem. To polski wokalista, wykonujący muzykę reggae, dancehall i raggamuffin. Nie mogło więc zabraknąć największych przebojów artysty.
   Największą atrakcją był jednak kolorowy proszek holi, którym publiczność obsypywała się w przerwach pomiędzy występami artystów. A także w trakcie koncertów.
   
SM

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie ci studenci?? Ja widze samych gimbusów...
Student pwsz (2019.05.31)

info

20  
  4
! Przykro patrzeć, same dzieci... A czyja to impreza? Aaaaa Dla przyszłych studentow....
(2019.05.31)

info

11  
  6
Patola i tyle!! Przykro patrzeć, same dzieci... A czyja to impreza? Aaaaa Dla przyszłych studentow....
(2019.05.31)

info

5  
  12
To chyba nowy cykl imprezy pt. GIMBAZJADA..
Wkwk (2019.06.01)

info

12  
  3
Same dzieci.
Gvf (2019.06.01)

info

6  
  3
Pogoda za to dopisala
(2019.06.01)

info

6  
  1
I jeszcze wkręcania wszechobecne o kolorach. Wszędzie próbowanie oswajania ludzi z tęcza i pokazanymi farbami ludźmi. Nawet na święto miasta próbóją nam ten badziewie przemycić. I nadal jako czterdziestolatek do zabawy dobrej trzeba opuścić to miasto bo i wyższe uczelnie i um dały się w walkę ideologii wciągnąć.
Czterdziestolatek (2019.06.01)
To miasto umarło, aż przykro się na to patrzy :(
Gal (2019.06.01)

info

14  
  4
To miasto nie umarło , to miasto ZDECHŁO!!!
(2019.06.01)
Idź do dobrego psychiatry i się wyżal. Już trzeba naprawdę mieć zryty beret żeby krytykować kolory. Przestań dorabiać ideologię bo pomyślę żeś faszysta, twoim tokiem rozumowania.
(2019.06.01)