UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie miasto zdechło, to wy, panowie Gal i Gość jesteście zdychajacy z waszymi komentarzami. Nie ma imprez - źle, jest impreza - jeszcze gorzej. Szkoda tylko, że tacy nadają ton w tych komentarzach. Czytają je nie tylko mieszkańcy miasta, których zapewniam, że takie opinie są tu tylko marginesem, Elbląg sobie radzi.

BEZ ŚCIEM proszę

Anuluj