Wybrany wątek opinii
I jeszcze wkręcania wszechobecne o kolorach. Wszędzie próbowanie oswajania ludzi z tęcza i pokazanymi farbami ludźmi. Nawet na święto miasta próbóją nam ten badziewie przemycić. I nadal jako czterdziestolatek do zabawy dobrej trzeba opuścić to miasto bo i wyższe uczelnie i um dały się w walkę ideologii wciągnąć.
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
Idź do dobrego psychiatry i się wyżal. Już trzeba naprawdę mieć zryty beret żeby krytykować kolory. Przestań dorabiać ideologię bo pomyślę żeś faszysta, twoim tokiem rozumowania.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Lecz sie chlopie na nogi bo na beret juz za pozno
Do moderacji
Odpowiedz
1
0