Wybrany wątek opinii

I jeszcze wkręcania wszechobecne o kolorach. Wszędzie próbowanie oswajania ludzi z tęcza i pokazanymi farbami ludźmi. Nawet na święto miasta próbóją nam ten badziewie przemycić. I nadal jako czterdziestolatek do zabawy dobrej trzeba opuścić to miasto bo i wyższe uczelnie i um dały się w walkę ideologii wciągnąć.
Czterdziestolatek (2019.06.01)
Idź do dobrego psychiatry i się wyżal. Już trzeba naprawdę mieć zryty beret żeby krytykować kolory. Przestań dorabiać ideologię bo pomyślę żeś faszysta, twoim tokiem rozumowania.
(2019.06.01)
Lecz sie chlopie na nogi bo na beret juz za pozno
Henry222 (2019.06.02)
Powrót do komentarzy